Daria Dyrektor Zespołu

Od 2017r. prowadzę placówki opieki w Gminie Wolbrom. Tworzenie Zespołu i koordynowanie jego pracy daje mi ogromną radość i satysfakcję. Codziennie dokładam starań, aby każda placówka działała na najwyższym poziomie.

Posiadam wyższe wykształcenie pedagogiczne[ Uniwerystet Jagielloński] oraz logopedyczne [Uniwersyet Śląski]. Rozwój małego dziecka jest obszarem moich szczególnych zainteresowań.

W ramach rozwoju zawodowego ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu zarządzania w oświacie. 

Aneta  Wyznaczony Zastępca Dyrektora

Z wykształcenia jestem pedagogiem, skończyłam studia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość i satysfakcję, a największą nagrodą są postępy moich podopiecznych. Zdaję sobie sprawę, że również odgrywam ważną rolę jako opiekun w ich pierwszych latach życia i spoczywa na mnie duża odpowiedzialność, która jeszcze bardziej motywuje mnie do pracy. Celem mojej pracy z dziećmi jest stworzenie ciepłej atmosfery i poczucia bezpieczeństwa. Wolny czas steam się spędzać aktywnie z rodziną na świeżym powietrzu.

Edyta 

Kocham dzieciaki. Bardzo lubię swoją pracę. Daje mi dużo satysfakcji i zadowolenia. Przebywanie z naszymi maluchami nigdy nie jest nudne ani monotonne. To dzięki ich niespożytej energii, chęci do zabawy i ochoty na poznawanie nowych rzeczy. Największą przyjemność sprawia mi widok ich uśmiechniętych twarzy i radości w ich oczach. W wolnych chwilach staram się spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, uwielbiam wycieczki i zwiedzanie nowych miejsc.

Bogusia 

Jestem opiekunką z kilkuletnim doświadczeniem. Ukończyłam studia podyplomowe ze Zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi oraz czerpię satysfakcję z pracy z nimi. Staram się edukować dzieci poprzez zabawę, dopasowując zajęcia do ich wieku. W wolnych chwilach- pasjonatka książek.

Kasia 

Jestem absolwentką studiów magisterskich na wydziale pedagogicznym. Podczas studiów, gdy odbywałam praktyki zafascynowała mnie praca z dziećmi. I tak od ponad 6 lat pracuję jako opiekun dziecięcy, ciągle poszerzając swoją wiedzę w tym zakresie o liczne kursy i szkolenia.

Praca z małymi dziećmi oraz możliwość obserwacji ich rozwoju. Zdobywanie przez nie nowych umiejętności sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję.
W pracy z maluszkami wykorzystuję różne formy i metody pracy , dostosowane do ich wieku, pozwalające wyrażać siebie, min. zajęcia plastyczne, zajęcia umuzykalniające czy zabawy manipulacyjno-konstrukcyjne.

Ważne dla mnie jest, by dzieciaczki czuły się bezpieczne i szczęśliwe .

Na co dzień jestem mamą najukochańszego przedszkolaka . W wolnej chwili sięgam po thrillery medyczne lub kryminały, filmy kostiumowe też są dla mnie formą relaksu.

Ola 

Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku, dzięki któremu posiadam kwalifikacje do pracy z dziećmi do lat 3. Moją przyszłość wiążę z pracą z dziećmi, uczeniem ich samodzielności i twórczości. Każdy dzień spędzony z dziećmi motywuje mnie do dalszej pracy. Bycie opiekunką to coś więcej niż karmienie i pilnowanie, aby dziecku nic się nie stało. To stworzenie relacji z małym człowiekiem opartej na przyjaźni i wzajemnym poszanowaniu. Kocham zajmować się dziećmi i spędzać z nimi czas.

Agnieszka 

Jestem osobą uśmiechniętą, cierpliwą i odpowiedzialną. Przede wszystkim dbam o bezpieczeństwo i dobro dzieci. Staram się by każdy ich dzień spędzony w żłobku był wartościowy. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogiki inkluzywnej, ponad to skończyłam stacjonarny kurs opiekuna w żłobku. Jestem certyfikowanym animatorem zabaw, instruktorem tańca i rytmiki. Poza pracą zawodową prowadzę zajęcia taneczne dla dzieci, dlatego w swoich zajęciach dla maluchów wykorzystuję głównie muzykę i ruch. Wiem jak ważny dla dziecka w tym wieku jest wszechstronny rozwój, dlatego ciągle się rozwijam poprzez kursy np. arteterapii, logorytmiki, poprawnego słuchu czy sensoryki, aby być jeszcze bardziej kreatywną. Moim priorytetem jest dobre samopoczucie dzieci, ich szczęście i zadowolenie.

Renia 

Bardzo lubię swoją pracę, ponieważ kocham dzieci. Jestem osobą cierpliwą, uśmiechniętą i miłą. Każdego dnia mam możliwość uczestniczenia w bardzo ważnym okresie kształtowania i rozwoju maluszków. Wybrałam pracę w żłobku dlatego, że opieka nad dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji. Na co dzień jestem mamą dwójki dzieci i cały swój wolny czas poświęcam ich wychowaniu.

Karolina 

Studiuję na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, a czas wolny chętnie spędzam aktywnie – jeżdżąc na rolkach, spacerując, zwiedzając. Jestem osobą odpowiedzialną, ciepłą i cierpliwą. W swojej pracy staram się wdrażać takie elementy wychowawcze, aby dzieci mogły się uczyć poprzez zabawę. Na pierwszym miejscu stawiam bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Moją motywacją do dalszego działania w pracy jest przede wszystkim uśmiech i radość na twarzach dzieci.

Ewelina 

Anna (zastępstwo)

Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą, empatyczną z pozytywnym podejściem do życia. Ukończyłam kurs dla opiekunów w żłobku i klubie dziecięcym. Ogromną przyjemność sprawia mi opieka nad małymi dziećmi, posiadam łatwość nawiązywania z nimi szybkiego kontaktu. Fakt, że dzieci odwzajemniają moją sympatię codziennie przekonuje mnie, że jestem w odpowiednim miejscu. Jestem w stanie zapewnić rodzicom, że ich ukochane pociechy są w najlepszych rękach. Poza pracą zajmuję się wychowaniem nastoletniej córki. W wolnych chwilach wraz z bliskimi uwielbiam oglądać ciekawe filmy. Muzykę również traktuję jako idealne urozmaicenie wolnego czasu. Codziennie dokładam wszelkich starań, aby czas spędzony w żłobku był dla naszych szkrabów miły i bajeczny.

Ola 

Jestem energiczną, radosną, sympatyczną osobą. Uwielbiam zabawy, w których dzieci poznają świat. Doświadczenie pracy z dziećmi zdobyłam jako prywatna opiekunka. Dzięki szkoleniom podnoszę swoje kwalifikacje, aby przekazać cos nowego moim podopiecznym. Praca z maluszkami daje mi ogromna radość. Uśmiech dzieci jest dla mnie nagrodą za wykonywaną pracę. Codziennie podziwiam ich postępy i rozwój. Czas wolny spędzam aktywnie: jazda na rowerze, zwiedzanie różnych ciekawych miejsc, a także oglądanie bajek z moją córeczką. Moje motto: „ Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Agnieszka 

Jestem osobą empatyczną, cierpliwą, dobrze zorganizowaną i chętną do pomocy. Uwielbiam pracę z dziećmi i obserwowanie ich postępów. Moją mocną stroną jest kreatywność, dzięki czemu łatwo wymyślam zabawy, które wspomagają ich rozwój. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze i czytam książki.

Asia 

Paulina 

Iwona  (zastępstwo)

Ewelina (zastępstwo)